Valikko

Sodankylän Pallo ry ja Teamprint uusi yhteistyösopimuksen

Sodankylän Pallo ry ja Teamprint jatkavat yhteistyötään uudella 4-vuotisella sopimuksella.
Sodankylän Pallo ry ja Teamprint uusi yhteistyösopimuksen
Seuran jääkiekko, salibandy ja jalkapallojoukkueet saavat myös jatkossa Teamprint peliasut ja Craft-seuratekstiilit painatuksineen.

Me Teamprintillä olemme todella iloisia ja ylpeitä siitä, että seura halusi jatkaa jo monta vuotta jatkunutta yhteistyötä kanssamme!
Jatkossa seuratuotteiden sovittaminen on tehty entistä helpommaksi Teamprintin seuralle lähettämän qr-kooditoiminnalla varustetun sovituskaapin ansiosta. Nyt tuotteita voi sovittaa ja tilata koska tahansa. Lisäksi Teamprint tulee kehittämään fanikauppaa tulevalle sopimuskaudelle.

”Sodankylän Pallossa harrastetaan jalkapalloa, jääkiekkoa ja salibandya. Pyrimme seurassa pitämään kiinni seuran arvoista ja brändistä, samalla kehittäen toimintaamme jatkuvasti. Kaikki lajit kattava seuravaatesopimus helpottaa seuran ja sen toimihenkilöiden työtä.
Yhteistyömme Teamprintin kanssa ulottuu jo usean vuoden taakse, ja on ollut erittäin toimiva. Siksi oli itsestään selvää jatkaa tätä hyvin sujunutta yhteistyötä.”

Kari Paajanen, Sodankylän Pallo ry:n puheenjohtaja

Teamprint kiittää yhteistyöstä!

Piditkö lukemastasi? Jaa juttu verkostollesi!